Düğünlük
 • Göğsü Küçük Olanlar Nasıl Gelinlik Tercih Etmelidir ?

  Küçük Göğüslü Olmak Dezavantaj Değildir? Kadınlar için kıyafet seçimi ne kadar önemlidir bunu hepimiz biliriz. Konu hele bir degelinlik seçimiyse; bu durumda vücut yapınızı çok daha iyi tanımalıve gelinliğinizibu özeliklere göre seçmelisiniz. Gelinlik seçmeye çalışırkenküçükgöğüslüyüm diye üzülmeyin,göğüslerinizin küçük olması belki de sandığınız gibi bir dezavantaj değildir. Çünkü bu durumu avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde.Gelinliğinizde sırt dekolteli ve işlemeli modelleri tercih ederek klasik modelleri geride bırakabilir ve böylelikle çok daha modern bir çizgi yakalayabilirsiniz.

 • Kısa Boylular Nasıl Gelinlik Tercih Etmelidir ?

  Kısa Boylular Nasıl Gelinlikler Tercih Etmelidir? Düğün sezonununiçinde bulunduğumuz bu aylarda, tüm gelin adaylarının aynı şey için çaba harcadığını biliyoruz. Tüm bu gayretin tek bir nedeni olsa gerek: o da yıllarca hayalini kurduğunuz o mutlu gündekusursuz bir gelinlik içinde masal prensesleri gibi bir gelin olmak. Gelinlik seçerken, emek verip harcadığımız bütün çabanın yerini bulması için sadece küçükbirkaç detaya dikkat etmek yeterli aslında. Bu yüzden hiç endişe etmenize gerek yok. Öyleyse gelinlik seçiminde en önemli kriteriniz; vücut yapınıza uygun gelinlik modelini bulmak olmalı. Sonrası tamamen teferruat çünkü. Vücut tipinize uygun olarak seçilmiş gelinliği bulduktan sonra, kusursuz görünmenizi sağlayacak diğer detaylar tamamen zevkinize kalmış. Tabi bunun kolay olacağını söylemiyoruz size. Çünkü doğru gelinliği bulmak, oldukça zor ve meşakkatli bir süreçolabiliyor kimi zaman. Hele de minyon yapılı diyebileceğimiz kısa boylu bir gelin adayıysanız...

 • Uzun Boylular Nasıl Gelinlik Tercih Etmelidir ?

  Uzun Boylular Nasıl Gelinlikler Tercih Etmelidir? Uzun boylu gelin adayları, kısa boylulara göre çok daha avantajlı bir vücut tipine sahiptirler. Gelinlik seçimi konusunda da diğer vücut tiplerine kıyasla,seçimlerinde sınırlı davranmak zorunda olmayan uzun boylu gelin adayları;gelinlik modeli seçiminde de birçokalternatife sahipler. Hele de hem fiziğidüzgün hem de uzun boylu biriyseniz çok daha şanslısınız bu durumda. Çünkü günümüzde uzun boylular içintasarlanmış birbirinden şık ve zarif yüzlerce model var. Bu aşamada kendiniz için en uygun olan gelinlik modelini seçmek içinsizin yapmanız gereken tek şey; straplezden A kesim gelinliğe kadar pek çok modeli deneyip üzerinizde görmekolacaktır.

 • Zayıf Kişiler Nasıl Gelinlik Giymeli ?

  Zayıf Kişiler Nasıl Gelinlikler Giymeli ? Herkesin fiziki yapısı birbirinin aynı olmuyor. Kimi fazla kilolardan şikayet ederken kimi de zayıf olmaktan yakınır. Hal böyle olunca; gelin adayınınseçtiği gelinliğin modelini de fiziki olan bu özellikler belirliyor. Bu durumda; kişinin vücut tipini doğru tanıması, yine dikkat edilmesi gereken konuların ilk sırasında yer alıyor. Peki, gelin adayıolması gerekenden çok daha zayıf bir yapıyasahipse; hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir?Ya da zayıf kişilerin giymemesi gereken gelinlik modelleri hangileridir? Gibi soruların cevabını siz de merak ediyorsanız; o halde buyurun yazının devamına geçelim:

 • Kilolular Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli ?

  Kilolular Nasıl Gelinlikler Tercih Etmeli ? Büyük Beden Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? Düğün hazırlıklarına başlandıysa; işin en keyifli ve bir o kadar da stresli kısmına geldiniz demek.Gelinlik seçmek, enzorlandığınız kısımlar arasında muhakkak. Hele de mankenler kadar kusursuz bir vücuda sahip olmadığımızı düşünürsek; bu süreç biraz daha meşakkatli geçebilir. Ama bu o kadar da telaşlanmanızı gerektirecek bir durum değil. Burada mühim olan gelinlik seçimini kendi bedeninizi tanıyarak mıyapıyorsunuz? yoksa sadece beğendiniz için mi? İşte önemli olan tam da bu.

 • Balık Etlilerde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı ?

  Balık Etli Bir Gelin Adayı Mısınız ? Evlilik hayali kuran herkes gibi siz de düğününüzde göz alıcı ve kusursuz şıklıkta görünmek istiyorsunuz değil mi? O halde hayalinizdeki o muhteşem gelin olabilmek için ilk yapmanız gerekeni biz size söyleyelim: Kesinlikle her zaman söylediğimiz gibi...İşe önce kendi bedeninizi tanıyarak başlayın. Aksi takdirde güzel olmak yerine tam tersi olarak, ortaya olduğundan daha kötü bir görünüm çıkması muhtemel. Evet, gelelim siz balık etligelin adaylarının dikkat etmesi gereken önemli noktalara

 • Minyon Tipliler Nasıl Gelinlikler Seçmeli ?

  Minyon Tipliler Nasıl Gelinlikler Seçmeli ? Her gelin adayı, düğününde kusursuz ve göz alıcı görünmek ister. Düğüne kadar gösterilen tüm bu çaba da en güzel gelin olabilmek içindir aslında.Ancakbunu herkes bilmelidir ki harikulade görünmenin sırrı, kişinin vücut yapısına uygun giyinmesinde saklıdır.

 • Gelinlik Denerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

  “Gelinlik Denemeye Giderken” Gelinlik denemeye giderken düğün günü hazırlanıyormuş gibihazırlıklı olmalısınız. Karşılaşması muhtemel, her türlü sorunu göz önünde bulundurmalı ve riskleri bertaraf edecek önlemleri önceden almalısınız. Bu aşamada ilk yapmanız gereken şey:gelinlik provasına giderken; düğün günü giyeceğiniz iç çamaşırını yanınıza almak olmalı.

 • Gelinlik Neye Göre Seçilir ?

  Gelinlik Neye Göre Seçilir konu bir de gelinlik seçimi olursa karar vermek sizce nasıl olurdu?Cevabınızı duyar gibiyiz. Evet hayalinizdeki gibi bir gelin olmak için, büyük ihtimalle aylar öncesinden gelinlik modellerini seçmeye başlamanız gerekecek.Üstelik sadece model seçmek de yeterli değil

 • Kadıköy Gelinlikçi Tavsiye

  Kadıköy Gelinlikçi Tavsiye Kadıköy'de gelinlik alışverişi yapacak olanlar için birkaç tavsiye verebilirim. Ancak unutmayın ki her gelin adayının tarzı ve tercihleri farklı olduğu için en iyi gelinlikçi kişisel tercihlere göre değişebilir. İşte Kadıköy'de gelinlik alışverişi yapmayı düşünenlere bazı tavsiyeler:

 •  
  Sonraki

  Alışveriş Sepetim

  ShopPHP | v5