Garanti & İade & Değişim

İade/Değişim/Tadilat Koşulları
 
Dugunluk.com'dan veya uygulamalarından satın almış olduğunuz ürünlerin değişim işlemlerini mağazalarımızdan veya kargo gönderimi olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. 

Kozmetik (parfüm, oje), gıda (çikolata, çay, kahve, çikolata setleri), Wedding (gelinlik, nişanlık kına kıyafetleri vs.) ürünleri, abiye, Christofle ürünleri, iç giyim, mayo, bikini, takı, kitap/dergi, teknolojik ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin iadesini Aras Kargo ve ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz, Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir. 

 

İade Adresimiz: 

 

Anb Gelinlik Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. (Dugunluk.com - Snow White)

Söğütlüçeşme Cad. No:103/1 Kadıköy, İstanbul

 

Ücretsiz Gönderi Kodları:

 

Aras Kargo İade Müşteri Kodu:

Ürününüzün bize ulaşmasına takiben, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade veya havale ile yapılan ödemelerde hesabınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. 

 

İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir. 

 

Dugunluk.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin iade işlemini fatura tarihinden itibaren 10 gün (on gün) içerisinde Türkiye'deki size en yakın Dugunluk.com mağazalarımızdan veya Anlaşmalı Kargo aracılığı ile yapabilirsiniz. Çiçek, Taç ve Aksesurlarda Anlık Kullanım Söz Konusu Olduğundan, Gelen ürünü Beğenmemeniz veya farklı bir nedenden dolayı iade etmeniz gerekirse iade işlemini teslim aldığınız tarihle aynı gün veya ertesi gün olmalıdır. Aksi Durumda iadeniz kabul edilmeyecektir.

 

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün sevk irsaliyesi, değişim kartı ya da fatura çıktısı ile birlikte başvurulması, ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir. 

 

Dugunluk.com web sitemizdeki Outlet bölümünden alınan ürünlerin değişim işlemleri  sadece mağazalarımızdan yapılabilmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5