Düğünlük
Bilgilendirme ! Gold Üyeliğiniz Sonlandı.

Göğsü Küçük Olanlar Nasıl Gelinlik Tercih Etmelidir ?

Göğsü Küçük Olanlar Nasıl Gelinlikler Tercih Etmelidir ?

  1. Vücudumuz,bir ömür boyu üzerimizde taşıyacağımız değiştirilemeyecek en önemli kıyafetimizdir. Bu yüzden onu çok iyi tanıyarak sevmemiz gerek. Elbette vücudumuzun her noktası mükemmel olacak diye bir şey yok.Sevdiğimiz yerler kadar, hoşumuza gitmeyen kusurlarımız da olacaktır. Biz bu durumda;vücudumuzu çok iyi tanımalı ve tercihlerimizi, elimizden geldiğince bu kusurları kapatacak şekilde yapmalıyız. Aslında çoğu zaman, bizim kusur olarak görüp beğenmediğimiz fiziki yanlarımız, bir başkasına göre büyük bir avantaj sayılabilir.Örneğin göğsü küçük kişiler, bunu bir eksiklik olarak görürken; büyük göğüslere sahip kadınlar için küçük göğüsler, her açıdan kolaylık sağlayan bir avantajdır. Burada önemli olan konu şu aslında: ister küçük ister büyük göğüslü olun, her iki durumda da yeterki vücudunuza uygun olan şeyleri giyin. Çünkü kıyafet seçimlerimiz, görüntümüzü belirler.

Küçük Göğüslü Olmak Dezavantaj Değildir?

Kadınlar için kıyafet seçimi ne kadar önemlidir bunu hepimiz biliriz. Konu hele bir degelinlik seçimiyse; bu durumda vücut yapınızı çok daha iyi tanımalıve gelinliğinizibu özeliklere göre seçmelisiniz. Gelinlik seçmeye çalışırkenküçükgöğüslüyüm diye üzülmeyin,göğüslerinizin küçük olması belki de sandığınız gibi bir dezavantaj değildir. Çünkü bu durumu avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde.Gelinliğinizde sırt dekolteli ve işlemeli modelleri tercih ederek klasik modelleri geride bırakabilir ve böylelikle çok daha modern bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Göğsü Küçük Olanlar Nasıl Gelinlikler Tercih Etmeli?

Eğer göğüslerinizin küçük olmasından şikayet ediyorsanız; sizin ölçülerinize göre hazırlanan, göğüs kısmı içten dolgu malzemesiyle yapılmış gelinlik modellerini deneyebilirsiniz. Çünkü hazır gelinlik modelleri, çok küçük ya da çok büyük göğüslü kadınlar için uygun bir seçim olmayabilir. Alt bedeniniz gelinliğe tam otururken, üst bedenin boş kalması gibi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız da provalarda titiz davranmanızda fayda var.

Büyük Gösteren Ayrıntılara Yer Verin

Küçük göğüslü olmaktan memnun değilseniz; göğüsişlemeli detaylar, kafes modeller ve boncuklarla işlenmiş bir gelinlik modeli tamsize göre olabilir. Tabiabartıdan ve taşlı gelinliklerden hoşlanmıyorum diyen gelin adaylarını da unutmadık. Siz, yalnızca göğüs bölgesinde işlemeli detaylar kullanarak, göğüslerinizi daha büyük ve daha dikkat çekici gösterebilirsiniz.

Vücudu Saran Detaylar

Küçük göğüslüler nasıl gelinlikler giymeli? Sorusuna cevap arayan gelin adaylarına, göğüsleri nasıl daha büyük gösterebilecekleri konusunda birkaçtüyo da burada vermek istiyoruz. Biz her ne kadar küçük göğüslü olmayı dezavantaj olarak görmemenizi söylesek de; eğer siz bu durumdan rahatsızsanız, yapmanız gereken şey çok basit. Seçeceğiniz gelinlik modellerinde, tercihinizi göğsünüzü büyük gösterecek olan modellerden yana yapmanızdır. Bu durumda ilk tercih: göğüs kısmı detaylı ve işlemeli modeller olmalı. Göğüs bölgesi işlemeli ve detaylı gelinlik modelleri vücudun üst bölgesini saracağından, bu sayede göğüs bölgesinin de daha geniş gözükmesini sağlayacaktır.

Göğüsleri Daha Büyük Gösteren Diğer Alternatifler

Göğüs kısmı drapeli, üst bedene tam oturan gelinlik modelleri; küçük göğüsleri daha büyük göstermek için seçilebilecek en ideal modellerdendir. Eğer siz de küçük göğüslerden şikayetçiyseniz, drapeli modelleri kullanabilirsiniz. Ayrıca gelinlikte kurdele, dolgu, işleme gibi detaylar dagöğüsleri daha büyük gösterecek alternatifler arasında sayılabilir. Siz de göğüsleri alttan destekleyen ve gelinliğin içine ustaca yerleştirilmiş destekleyici ürünlerle hazırlanan ve kurdele gibi küçük detaylara sahip gelinlik modellerini tercih ederek, göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterebilir ve vücudunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5