Düğünlük
Bilgilendirme ! Gold Üyeliğiniz Sonlandı.

Zayıf Kişiler Nasıl Gelinlik Giymeli ?

Zayıf Kişiler Nasıl Gelinlikler Giymeli ?

Herkesin fiziki yapısı birbirinin aynı olmuyor. Kimi fazla kilolardan şikayet ederken kimi de zayıf olmaktan yakınır. Hal böyle olunca; gelin adayınınseçtiği gelinliğin modelini de fiziki olan bu özellikler belirliyor. Bu durumda; kişinin vücut tipini doğru tanıması, yine dikkat edilmesi gereken konuların ilk sırasında yer alıyor. Peki, gelin adayıolması gerekenden çok daha zayıf bir yapıyasahipse; hangi gelinlik modellerini tercih etmelidir?Ya da zayıf kişilerin giymemesi gereken gelinlik modelleri hangileridir? Gibi soruların cevabını siz de merak ediyorsanız; o halde buyurun yazının devamına geçelim:

Zayıf Kişilerin Gelinlik Seçiminde Dikkat Etmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Zayıflıktan yakınan gelin adaylarının, gelinlik seçerken özellikle dikkat etmesi gereken birkaç husus var.Eğer bu noktalara dikkat edilirse; vücudu olduğundan daha geniş gösterilebilir ve zayıflığın neden olduğu görüntü de iyileştirilebilir. Bu kadar bahsettikten sonra; dilerseniz sizi daha fazla bekletmeden, zayıfların seçmesi gereken  gelinlik modellerinin hangileri olduğuna ayrıntılarıylabir bakalım:

Gelin adayının omuz genişliği, bel inceliği, bacak boyunun vücutla olan orantısı veya bel inceliğinin omuzlara orantısı gibi detaylar, bu noktada önem kazanmaktadır.

Model Seçiminde Vücudu Hacimli Göstermek

Gelinlik için verdiğiniz ölçülere göre; vücut yapısının gerçekten zayıf olduğu ortaya çıkıyorsa; o zaman gelin adayının vücudunudaha hacimli gösterecek kabarık etekler, üç boyutlu çiçekler, omuzlara hacim katacak ve omuzları daha geniş gösterecek detaylar gelinlik tasarlanırkenkullanılabilir.

Zayıf Kişilerin Gelinlik Tercihi Prenses Model

Olması gerekenden daha zayıf bir vücut yapısına sahip gelin adaylarının; gelinlik seçerken prenses kesim modellerle taşlı veya işlemeli gelinlikleri tercih etmelerindeyararvar. Ayrıca kabarık duvaklar ve gösterişli aksesuarlar da zayıf görünüme sahip kişilerin kullanması gereken diğer aksesuarlar arasında mutlaka yerini almalı.

Özetlemek gerekirse;gelin adayı, vücut yapısı olarak ne kadar zayıf ve küçükölçülere sahipse; seçmesi gereken gelinlik modeli deonubir o kadarhacimli gösterecek ve daha gösterişli hale getirecek gelinlik modellerinden olmalıdır.

Zayıf Gelin Adayları Hangi Gelinlik Modellerini Giymemeli?

Küçük vücut ölçülerine sahip, zayıf gelin adayları; özellikle balık model gibi dar kesim gelinlik modellerinden uzak durmalıdır.Ayrıca A kesim gelinlik modelleri veya eteği çok kabarık olmayan tarlatansız modeller,zaten hali hazırda zayıf olan gelin adayını olduğundan daha ufak ve daha zayıf göstereceğinden,bu vücut tipindeki gelin adayları, bu tarz gelinlik modellerinden uzak durmalı ve daha gösterişli modelleri tercih etmeliler.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5