Düğünlük

Balık Etlilerde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı ?

Balık Etlilerde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı ?

Balık Etli Bir Gelin Adayı Mısınız?

Evlilik hayali kuran herkes gibi siz de düğününüzde göz alıcı ve kusursuz şıklıkta görünmek istiyorsunuz değil mi? O halde hayalinizdeki o muhteşem gelin olabilmek için ilk yapmanız gerekeni biz size söyleyelim: Kesinlikle her zaman söylediğimiz gibi...İşe önce kendi bedeninizi tanıyarak başlayın. Aksi takdirde güzel olmak yerine tam tersi olarak, ortaya olduğundan daha kötü bir görünüm çıkması muhtemel. Evet, gelelim siz balık etligelin adaylarının dikkat etmesi gereken önemli noktalara:

İşe, doğru modeli tercih etmekle başlayın!

Bedeninizi iyi tanıyorsunuz ve balık etli bir vücut yapısına sahip olduğunuzu biliyorsunuz. Sizin gibi balık etli gelin adaylarının bu noktada en sık yaptığı hata;kusursuz fiziğe sahip kişiler için tasarlanmış olan gelinlik modellerini denemekle işe başlamak oluyor. Çünkü bu hata, sizi memnun etmekten çok,üzecek bir manzarayı ortaya çıkarıyor.Bu yüzdenbalık etli gelin adayları, vücutlarındaki kusurların nerelerde olduğunu bilmeli ve seçimlerini bu kusurları kapatacak olan modellerden yana kullanmalılar.

Özellikle siz balık etli gelin adaylarına tavsiyemiz şu yönde: Gelinlik bakmaya, kesinlikle internette beğendiğiniz gelinlik modellerinden başlamayın. Çünkü bumodeller, denendiğinde mankenin üzerinde durduğu gibisizde de aynı görüntüyü sağlamayacaktır. İnternetten veya başkasının üzerinde beğendiğiniz bir modelarayışıyla gelinlik seçmeye çalışmak, hatayı en başında yapmak demek. Bu yüzden balık etli gelin adayları, dergiler ve internetten model seçmemeli. Mutlaka işininuzmanı bir modacıdan yardımalarak ya da modaevlerinde gelinlikleri deneyerek, kendilerine en yakışan gelinlik modelini belirlemeliler.

Balık Etliler İçin Gelinlik Modelleri

Her şeyden önce balık etli olmak bir kusur gibi görülmemelidir.Bu vücut yapısına sahip kişiler, çirkin görünmemekle beraber yalnızca bazı detaylara daha dikkat etmeliler. Çünkü bazı modeller, kişiyi olduğundan daha kilolu gösterirken güzel olan bir görüntüyüde kötüleştirebiliyor.Bu sebeplebalık etliler içinen uygun gelinlik modeli belirlenirken;kusurların ya da fazlalıklarınsaklanması ön planda tutulmalıdır. Örneğin;göbek, kol, basen veya kalın bir bele sahipseniz buraları yok etmek isteyebilirsiniz.

Kalın Kolları Kamufle Edebilirsiniz

Kol bölgesikalın olan bir gelin adayı, kesinlikle straplez bir model seçmemeli ve kollarını kapatacak, uzun kollu bir model seçerek bu bölgeyi kamufle etmelidir.Böylelikle dikkatleri daha kusursuz bir bölgeye çekerek,kusurlu bölgelervarsa bunlar kusursuzlaştırılmış olacaktır.

Balık Etliler İçin En Uygun Gelinlik Modeli

Balık etligelinlerin tercih etmesi gereken en uygun gelinlikler,A kesime sahip modellerdir. Bu gelinlik modelinin tüm kusurları kapatma gibi güzel bir tarafı var ki; bu yüzdenbirbirinden farklıvücut yapısına sahip kişiler, şık ve zarif bir görüntü elde etmek için en çok da bu gelinlik modelini tercih ediyor.

Balık EtlilerinGiymemesi Gereken GelinlikModelleri

Balık etli gelin adayları, prenses kesim kabarıkve balık kesimmodellerdenkesinlikle uzakdurmalılar. Çünkü bu modeller, bedeni kusursuzlaştırmak yerine tüm kusurları en ince detayına kadar gözler önüne sermektedir. Bu detayı göz önünde bulundurarakseçim yapmayaçalışın. Aksi takdirde, kuğu gibi zarif bir gelin olma hayalleriniz suya düşebilir, bizden söylemesi.

Balık Etlilerde Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı

Düğünlük Mağazamızı Gördünüz mü?

Düğünlük Online Satış Mağazası

İhtiyacınız olan tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5